Good Omens

Genel Bakış

Dünyanın sonu geliyor. İyilik ve Kötülük orduları toplandı, Atlantis ortaya çıktı, her şey kaynıyor, kıyametin dört atlısı binmeye hazır. Her şey sona erecek gibi görünüyor. Melek Aziraphale ( Michael Sheen ) ve iblis Crowley ( David Tennant ), Başlangıçtan beri Dünya'da ölümlüler arasında yaşıyorlar ve bu süre zarfında yaşam tarzlarına alıştılar, bu yüzden yaklaşan Son'un haberleri onlar için pek sevindirici değil. . Yeni doğan Deccal'e şantaj yapmasalardı, belki de Kader'i tersine çevirmek için hala zaman olurdu...

Bölümler

 • 1
  BAŞLANGIÇTA60dk

  Cennet ve Cehennem'in temsilcileri Aziraphale ve Crowley, dünyanın sonunun gelmesini önlemek için güçlerini birleştirmeye karar veriyor. Deccal'i dengeli ve insani bir şekilde yetiştirmek istiyorlar. Fakat acaba çabalarını doğru yöne odaklıyorlar mı?

 • 2
  KİTAP60dk

  Yıllarca yanlış çocuğu takip eden Aziraphale ve Crowley şimdi gerçek Deccal'in yerini bulmalı. Belki de aradıkları cevap, Agnes Çatlak'ın hikâyesinde ve ünlü kehanetlerindedir.

 • 3
  ZOR ZAMANLAR60dk

  Aziraphale ile Crowley'in çağlar boyu devam eden arkadaşlıklarına tanık oluyoruz. Bu arada, günümüzde, Agnes Çatlak'ın soyundan gelen Anathema, dünyayı kurtarmak üzere Tadfield'e geliyor.

 • 4
  CUMARTESİ SABAHI EĞLENCESİ60dk

  Aziraphale ile Crowley'in üstleri onların neler yaptığını anlayınca arkadaşlıkları zorlu bir sınavdan geçiyor. Deccal'in güçleri dünyayı kasıp kavurmaya başlayınca Kıyamet'in kopuşu ciddiye biniyor.

 • 5
  KIYAMET GÜNÜNÜN ÇARESİ60dk

  Adam'ın ve Mahşerin Dört Atlısı'nın Kıyamet'i başlatmasına engel olmak isteyen Aziraphale ve Crowley, Tadfield hava üssüne doğru yola çıkıyor. Ama biri bedeninden ayrılmış, diğeriyse alev alev bir otobanda mahsur kalmış. Zamanında yetişebilecekler mi?

 • 6
  KALAN ÖMÜRLERİNİN İLK GÜNÜ60dk

  Adam, Crowley ve Aziraphale birlikte çalışarak Cennet ve Cehennem güçlerine karşı koyup Kıyamet'i önleyebilecek mi? Bunu yaparlarsa onları nasıl bir kader bekleyecek? Hikâye sona yaklaşıyor ve bu son pekâlâ dünyanın sonu olabilir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir