benim

Bu koleksiyon yagmurr.naz yagmurr.naz tarafından oluşturuldu

 • Teen Wolf

  Genç Kurt, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Aynı isimli 1985 yapımı filme dayanmaktadır. Dizinin ana karakteri Ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCall'dir (Tyler Posey). Scott en iyi arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) dışında, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını muhafaza etmeye çalışmaktadır. Başka gizemli bir kurt adam olan Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise, ona hayatında ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olmaktadır.

  Teen Wolf
 • The Walking Dead

  Zombi kıyametinin ardından hayatta kalanlar, birlikte verdikleri ölüm kalım mücadelesinde insanlığa karşı duydukları umuda tutunur.

  The Walking Dead
 • Ginny & Georgia

  Ginny & Georgia dizisi, 15 yaşındaki Ginny Miller ve annesi Georgia'nın yeni bir hayat kurmaya çalıştıkları yeni bir kasaba olan Wellsbury'de geçmektedir. Georgia, Ginny'nin babasıyla evlenmeden önce birkaç kez taşınmış ve Ginny'yi doğduğundan beri yalnız büyütmüştür. Georgia, Wellsbury'de yeni bir hayat kurmak için iş bulmaya çalışırken Ginny de yeni bir okula gider ve yeni arkadaşlar edinmeye çalışır.

  Ginny & Georgia
 • Élite

  Las Encinas, ülkenin en seçkin okulu ve seçkinlerin çocuklarını okumaya gönderdikleri yer. Sosyete partileri, zengin çocuklar, seks ve uyuşturucuyla ayrıcalıklı bir dünya. Devlet okulunu bir deprem yerle bir ettikten ve öğrencilerin bölgedeki diğer enstitülere dağıtılmak zorunda kalmasından sonra, işçi sınıfından üç erkek öğrenci okula yeni kabul edildi. Her şeye sahip olanlarla kaybedecek hiçbir şeyi olmayanların çatışması, cinayetle biten mükemmel bir fırtına yaratır. Suçu kim işledi?

  Élite
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir