Dizi-Film

Bu koleksiyon Fatih1907 Fatih1907 tarafından oluşturuldu

 • The Magicians

  Zekâsıyla yaşıtlarının arasından sıyrılan Quentin Coldwater, günlük hayatın monotonluğundan, Fillory adlı büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak kaçmakta ama herkes gibi o da büyünün gerçek olmadığını düşünmektedir. Ta ki kendini New York'un kuzeyindeki çok gizli ve seçkin bir büyücülük okulunda bulana kadar. Burada dostluğu ve aşkı öğrenip hayal bile edemeyeceği doğaüstü bir güce erişen Quentin, günün birinde arkadaşlarıyla yaptığı inanılmaz bir keşifle eşsiz olduğu kadar tehlikeli ve karanlık bir yolculuğa çıkacaktır.

  The Magicians
 • The Witcher: Blood Origin

  The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen gösteri, ilk Witcher'ın kökenlerini ve canavarların, insanların ve elflerin dünyaları birleştiğinde önemli "kürelerin birleşimine" yol açan olayları gösteriyor. bir olmak için birleşti.

  The Witcher: Blood Origin
 • House of the Dragon

  10 bölüm. Hikaye "Daenerys Targaryen'den 172 yıl önce" ve veraset hattı tehlikede olan bir kral olan Viserys Targaryen'in (Paddy Considine) saltanatının dokuzuncu yılında geçiyor. Karısı Aemma (Sian Brooke) hamiledir, ancak erkek bir varis doğuracağının garantisi yoktur. Bunu yapmazsa, Demir Taht ya Viserys'in gaddar ve potansiyel olarak zalim bir hükümdar olan kardeşi Daemon'a (Matt Smith); ya da, erkek tercihi geleneğinden koparak, Viserys'in taht iddiası güçlü bir muhalefetle karşılaşacak olan genç kızı Rhaenyra'da (Milly Alcock).

  House of the Dragon
 • National Treasure: Edge of History

  DREAM örgütünün genç bir üyesi olan Jess (Alexis), ailesi hakkında cevaplar arar ve geçmiş hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve kayıp bir Pan-Amerikan hazinesini kurtarmak için hayatının macerasına atılır.

  National Treasure: Edge of History
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir