Melike

Bu koleksiyon Melike61 Melike61 tarafından oluşturuldu

 • How I Met Your Mother

  Ted çocuklarına yıllar önce anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken, Ted'in ruh ikizi için destansı arayışı büyük ölçüde geriye dönüşlerle gösteriliyor.

  How I Met Your Mother
 • Supernatural

  Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya gelirler. Ancak, babaları normal bir avcı değildir: o hayaletler, vampirler, ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve aynı şeyi oğullarına da çok küçük yaşlardan itibaren öğretmiştir. Yol boyunca, Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girerler ve babalarının nerede olduğuna dair ipuçlarını toplarlar.

  Supernatural
 • Manifest

  Montego Air Flight 828, çalkantılı ancak rutin bir uçuştan sonra güvenli bir şekilde indiğinde, mürettebat ve yolcular rahatlar. Ancak onlar için birkaç saat geçmesine rağmen dünya beş yaşını doldurmuş ve arkadaşları, aileleri ve meslektaşları, kayıplarının yasını tuttuktan sonra umutlarını yitirmiş ve yollarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Şimdi, imkansızla karşı karşıya kalan herkese ikinci bir şans verilir. Ancak yeni gerçekleri netleştikçe daha derin bir gizemle karşı karşıya kalırlar ve yolculardan bazıları çok geçmeden kaderlerinin mümkün olduğunu düşündüklerinden daha büyük bir şey olabileceğini anlar.

  Manifest
 • Game of Thrones

  Game of Thrones izle. Hikaye, Yedi Krallığın olduğu kurgusal bir ortaçağ dünyasında geçiyor. Üç ana olay örgüsü vardır: Demir Taht üzerinde hak iddia eden çeşitli soylu aileler arasında Westeros'un kontrolü için hanedan iç savaşının tarihi; Kuzey Westeros'u koruyan uçsuz bucaksız bir buz duvarının diğer tarafında yaşayan bilinmeyen varlıklar olan "ötekiler"in artan tehdidi; ve önceki bir iç savaşta öldürülen ve hanedan haklarını geri almak için Westeros'a dönmeyi planlayan kralın sürgündeki kızı Daenerys Targaryen'in yolculuğu. Birkaç yıllık uzun bir yazdan sonra, Yedi Krallık'a korkunç kış yaklaşıyor. Lord Eddard 'Ned' Stark, Winterfell'in efendisi, arazisini arkadaşının mahkemesi için terk ediyor, Kral Robert Baratheon, Yedi Krallığın başkenti King's Landing'de. Stark, Kral Eli olur ve kendisinin ve tüm ailesinin hayatını tehlikeye atacak bir entrikalar karmaşasını çözmeye çalışır. Bu arada, çeşitli gruplar tek bir amaç için komplo kurar: tahtı ele geçirmek.

  Game of Thrones
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir